Proginės vakarinės šukuosenos

Proginės, vakarinės šukuosenos

Daug dėmesio skiriame proginių šukuosenų tendencijoms ir pastarąsias pritaikome praktiškai. Šiandien reta proginė šukuosena įsivaizduojama be gėlių, juostų, dekoratyvinių segtukų, „Swarovski“ aksesuarų bei kitų dekoratyvių detalių, kurios suteikia išskirtinumo, šventiškumo, elegancijos ir, jei reikia, vizualiai apgauna akį bei užmaskuoja tam tikrus trūkumus, pavyzdžiui, suteikia plaukams daugiau apimties.

Ilgos, valiūkiškos garbanos – moteriškumo simbolis, tačiau ir trumpų plaukų šukuosena gali tapti unikali. Tam tereikia pritaikyti tinkamus plaukų aksesuarus, dirbtines sruogas ar rasti kitą kūrybinį sprendimą.

Šukuosena gražiai atrodys tik tada, kai ši vizualiai derės su vakarine ar progine apranga, aksesuarais, progą atitinkančiu bei prie veido bruožų derančiu makiažu ir, svarbiausia, sveikai žvilgančia oda. Mūsų grožio salone dirba kvalifikuoti visažo specialistai, atliekantys teminį, proginį ar vakarinį makiažą. Savo paslaugas siūlo ir dailininkai-stilistai, pasiruošę priimti bet kokį iššūkį ne tik išskirtinio makiažo atlikimui, bet ir kūno puošybai.

Kirpimo paslaugų kainos

PaslaugaKaina
Modelinis kirpimas

18 - 35 EUR

Trumpas kirpimas

14 - 20 EUR

Kirpčiukų kirpimas

8 - 10 EUR

Braziliškas plaukų tiesinimas

50 - 150 EUR

BOTOX plaukų atkūrimas ir tiesinimas

25 - 40 EUR

Plaukų atstatymas

25 - 40 EUR

Sušukavimas

15 - 30 EUR

Proginė šukuosena

35 - 70  EUR

Plaukų dažymas
(be dažų kainos)

37 - 80 EUR

Registruokitės ir atvykite!

Užpildykite ir išsiųskite pateiktą registracijos formą. Po registracijos su Jumis susisieksime ir suderinsime tikslų atvykimo laiką.

Darbo laikas

  • I-V: 09:00 - 20:00

  • VI: 08:00 - 16:00

  • VII: 10:00 - 15:00

Sekite mus