Pedikiūras

Pedikiūras

Be profesionalių meistrų atliekamų pedikiūro paslaugų, siūlome nagus stiprinančias bei relaksacines SPA terapijos procedūras, kurios abejingu nepaliks nei vieno kliento.

SPA – tai vieno Belgijos miestelio, kuriame Romos imperijos laikais buvo atidarytas pirmasis vandens kurortas, pavadinimas. SPA arba „Sanus Pro Aqua“ – tai „sveikata per vandenį“. Šis trumpinio vertimas iš lotynų kalbos dar kartą patvirtina, jog vanduo yra itin reikšmingas SPA terapijoje. SPA, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „kurortas“ arba „sveikatingumo centras“.

Šiuolaikinės SPA procedūros – tai sveikatinimo metodai, kuriuose naudojami tokie natūralūs gamtiniai produktai kaip termo ar jūros vanduo, purvas, vandens dumbliai, augalai. SPA – tarsi savotiškas gyvenimo būdas, skirtas geros savijautos užtikrinimui, kovai su stresu, komforto, ramybės ir absoliutaus atsipalaidavimo atradimui.

SPA procedūros, atpalaiduosiančios pavargusias Jūsų kojas, turėtų tapti procedūra, atliekama ne tik atostogų metu, bet ir po darbo valandų ar per laisvadienį. Skirkite laiko sau, o mūsų specialistai užtikrins, jog grožio terapijos akimirkos prabėgtų prasmingai!

Klientams, norintiems pakoreguoti kojų nagų formą, atliekame nagų korekciją ir/arba nagų priauginimo procedūrą. 

Pedikiūro paslaugų kainos

PaslaugaKaina
Pedikiūras
(klasikinis-higieninis)

30 EUR

Mini pedikiūras

16 EUR

Nagų lakavimas

3 EUR

Prancūziškas nagų lakavimas

8 EUR

Lako nuvalymas

1 EUR

Gelinis nagų lakavimas
(virš 150 atspalvių)

12 EUR

Prancūziškas gelinis nagų lakavimas

16 EUR

Gelinio lako nuvalymas

5 EUR

Registruokitės ir atvykite!

Užpildykite ir išsiųskite pateiktą registracijos formą. Po registracijos su Jumis susisieksime ir suderinsime tikslų atvykimo laiką.

Darbo laikas

  • I-V: 09:00 - 20:00

  • VI: 08:00 - 16:00

  • VII: 10:00 - 15:00

Sekite mus