Deformuotų nagų gydymas

Deformuotų nagų gydymas ir formos korekcija

Didelė dalis klientų mūsų pėdos priežiūros kabineto duris atveria kankinami vis stiprėjančio skausmo, neturinčio iš pažiūros matomos priežasties. Dažnai paaiškėja, jog tai – nemalonus nago įaugimas, apie kurį signalizuoja ne tik skausmas, bet ir vos pastebimas nago išgaubtumas.

Net ir žmonėms, kurie rūpinasi tinkama nagų higiena, gali grėsti nago, dažniausiai – didžiųjų pirštų, įaugimas. Viena iš priežasčių, galinčių sukelti šią problemą – per ankšta avalynė, užuot leidusi nagui natūraliai augti, šį deformuojanti ir skatinanti įaugti.

Maža plokštelė – alternatyva kraštutinėms procedūroms

Įaugę nagai su kiekvienu žingsniu sukelia vis didėjantį skausmą, tad tai – problema, neigiamai įtakojanti gyvenimo kokybę ir verčianti kuo skubiau ieškoti gydymo būdo. Dar ir šiandien kai kuriais atvejais taikoma skausminga bei varginanti procedūra, kurios metu įaugęs nagas gydomas panaudojant kablį ir kabę. Šios radikalios procedūros metu metaliniai lankeliai pakišami po laisvu nago kraštu, taip šiam grąžinant pradinę formą.

BS sąsaga – efektyvi, tačiau kur mažiau intervencinė procedūra kovai su įaugusiais nagais. BS sąsaga – nedidelė, pusės centimetro pločio ir kelių centimetrų ilgio plastmasinė plokštelė, klijuojama ant deformuotos nago dalies. Jei plokštelės išmatavimai netinkami, ši tiesiog nukerpama iki reikiamo ilgio. Plokštelė veikia atpalaiduodama įaugusį nagą, taip neskausmingai grąžindama šį į pradinę, taisyklingą padėtį.

BS sąsagos privalumai:

  • Veikia švelniai, nesukeldama skausmo.
  • Uždėta ant nago, yra beveik nepastebima.
  • Švelniai ir efektyviai pašalina skausmą, kurį sukelia nago įaugimas, atstato natūralų šio augimą ir koreguoja pažeidimus.
  • Yra atspari vandeniui.

BS sąsaga akimirksniu išsprendžia funkcines bei estetines problemas, kurias sukelia įaugęs nagas. Nekentėkite diskomforto: kreipkitės į mus ir mes grąžinsime Jums judėjimo džiaugsmą! Mūsų specialistai parodys, kaip atrodo ši nedidelė, tačiau veiksmingus gydymo rezultatus atnešanti plokštelė, supažindins su gydymo eiga bei individualiais niuansais konkrečiu Jūsų atveju bei pateiks sėkmingo gydymo pavyzdžių.

Deformuotų nagų gydymo paslaugų kainos

PaslaugaKaina
Deformuotų nagų gydymas

12 EUR

Registruokitės ir atvykite!

Užpildykite ir išsiųskite pateiktą registracijos formą. Po registracijos su Jumis susisieksime ir suderinsime tikslų atvykimo laiką.

Darbo laikas

  • I-V: 09:00 - 20:00

  • VI: 08:00 - 16:00

  • VII: 10:00 - 15:00

Sekite mus