1 2 3 5 6 4 sasaga

ENVY DUAL FIX 12 putos - tai profesonalus saloninis plaukų gydymas, kuris padeda atstatyti bet kuri plaukų tipą.

BRAZILIŠKAS KERATINO PLAUKŲ TIESINIMAS

Mokymai

Blakstienų priauginimo mokymai

Aukščiausiame lygyje kokybiškai sukoncentruotas apmokymas.

Tai intensyvus septynių valandų kursas, kuriame kalbama apie visus svarbiausius aspektus. Dėstytojas praves apmokymą itin mažoje auditorijoje. Trijų  - penkių žmonių grupėje! Mes garantuojame, kad Jūs gausite visą mūsų dėmėsį kokybiško apmokymo metu.

Kodėl mes rekomenduojame mūsų paruoštą kursą?

Nes žinome - laikas yra neįkainojamas dalykas. Nebandykite iš naujo išrasti dviratį klaidų ir išbandymų metodu! Mes pateiksime Jums pilną informaciją ir Jūs galėsite įtikti savo klientėms nuo pirmos darbo dienos.

Iš ryto teorijos metu aptarsime apie: procedūrą ir techniką, anatomiją, sveikatą ir higieną, priemones, marketingą ir t.t. Jūs sužinosite viską apie blakstienų priauginimo procesą pažingsniui. Likusį laiką paskirsime praktikai. Jūs atliksite blakstienų priauginimo procedūrą savarankiškai su dėstytojo kontrole ir kritika, susijusią su Jūsų techniką.
Mūsų tikslas – pagerinti Jūsų marketingą. Taupykite savo laiką!

 Mūsų akademinis dėstymas skiriasi nuo kitų, nes mes apmokome įvairiais būdais, kurie yra populiariausi visame pasaulyje. Mes nesiūlome isigyti pas mus startinių paketų darbui, o patariame, kur įsigyti reikalingas priemones jūsų darbui!

Naujokams pravedamas keturių valandų teorinis kursas ir po pertraukėlės - keturių valandų praktinis kursas. Kitą dieną praktinė užduotis ant modelio. Po sėkmingų studijų apmokymo išduodamas individualus liudijimas. Vilniečiams po dviejų savaičių bus praktinė konsultacija modelio korekcijos metu. Kitų miestų dalyviams - nuotoliniu būdu. Taip pat bus galimybė dar po 2-3 savaičių pasikonsultuoti per kitą korekciją. Yra galimybė pravesti studijas Jūsų centre.

 Kava, arbata ir pietūs – garantuoti pertraukos metu.

  Po apmokymo dalyviai bus apdovanojami gražiais sertifikatais.

 Yra galimybė pravesti studijas Jūsų centre.

Grožio salonas Egoforma | Laisvės pr. 88, Vilnius | +370 (608) 80 893 | egoforma@gmail.com

I-V 09-20
VI 8-16
VII 10-15