1 2 3 5 6 4 sasaga

ENVY DUAL FIX 12 putos - tai profesonalus saloninis plaukų gydymas, kuris padeda atstatyti bet kuri plaukų tipą.

BRAZILIŠKAS KERATINO PLAUKŲ TIESINIMAS

Pedikiūro kabinetas

Be pedikiūro paslaugų, mes siūlome procedūras nagams stiprinti, o taip pat eilę SPA-terapijos procedūrų, kurios nepaliks Jūsų abejingais.

SPA sąvoka atsirado labai seniai. SPA – tai vieno Belgijos miestelio pavadinimas, kur dar Romos imperijos laikais buvo atidarytas pirmasis vandens kurortas. SPA, kitaip tariant "SANUS PRO AQUA". Tai reiškia sveikata per vandenį, nes vanduo ir jo poveikis turi didelę reikšmę SPA terapijoje. Iš anglų kalbos SPA reiškia "kurortas" arba "sveikatingumo centras".

Šiandien SPA teikia visus sveikatingumo metodu, kurie remiasi į natūralius gamtinius produktus. Tai ir aromaterapija, arba terapija, naudojanti termovandenis, jūros vandenis, purvą arba vandens dumblius, augalus. Kitaip tariant, SPA – tai naujas gyvenimo būdas, reali galimybė save prižiūrėti ir palaikyti sveiką būklę ir būtina priemonė sėsliems žmonėms. SPA pasaulis padės įveikti bet kokį stresą, leis mėgautis Jūsų kūnui, padės surasti komforto, ramybės ir absoliutaus atsipalaidavimo formą.

Pilnavertis poilsis laisvalaikiu ryškiai padidins Jūsų darbo našumą. Gerai pailsėti, atstatyti jėgas, ar išsekusį organizmą reikėtų ne tik atostogų metu, bet ir po darbo ar laisvadienį. Mes Jums būtinai padėsime!

Klientams, norintiems pakoreguoti kojų nagų formą, suteiksime kojų nagų korekcijos ir (arba) priauginimo paslaugas.

Grožio salonas Egoforma | Laisvės pr. 88, Vilnius | +370 (608) 80 893 | egoforma@gmail.com

I-V 09-20
VI 8-16
VII 10-15