1 2 3 5 6 4 sasaga

ENVY DUAL FIX 12 putos - tai profesonalus saloninis plaukų gydymas, kuris padeda atstatyti bet kuri plaukų tipą.

BRAZILIŠKAS KERATINO PLAUKŲ TIESINIMAS

Manikiūro kabinetas

Mes siūlome klasikinį ir europietišką (nenupjautą) manikiūrą, rankų masažą, pilną kompleksą SPA procedūrų rankų odos ir nagų priežiūrai, nagų stiprinimas šilku, akrilo pudra, geliu, sugadintų nagų korekcijos.

O taip pat visi galimi dekoratyviniai nagų modeliavimai įvairia technika (šilkografija, etnostilius, gėlinis, geometriniai ornamentai ir kt.) ir sudėtingesne (juostelės, folija, audiniai, nago pirsingas ir kt.) Mes galime pasiūlyti visas nagų priauginimo rūšis.

Ypatingą dėmesį skiriame vyrų manikiūrui. Vyrų gyvenimo būdas aktyvesnis, dinamiškas ir rūstus, jiems maža laiko prižiūrėti save. Bet visai nebūtina rodyti visiems koks sunkus tas gyvenimas! Prižiūrėtos rankos – tai paprasčiausia pagarba aplinkiniams, ypatingai tiems, kas visuomet dėmesio centre, ir nuolat bendraujantis.

Merginos ar moterys visuomet nori būti unikalios ir pribloškiančios. Todėl paprasčiausias būdas išspręsti šią užduotį – "nail-art". Mes pasiruošę nustebinti ir kartu nudžiuginti Jus įvairiausiais nagų dekoravimo stiliais, technikomis bei dizainais.

Grožio salonas Egoforma | Laisvės pr. 88, Vilnius | +370 (608) 80 893 | egoforma@gmail.com

I-V 09-20
VI 8-16
VII 10-15