1 2 3 5 6 4 sasaga

ENVY DUAL FIX 12 putos - tai profesonalus saloninis plaukų gydymas, kuris padeda atstatyti bet kuri plaukų tipą.

BRAZILIŠKAS KERATINO PLAUKŲ TIESINIMAS

Kirpykla

Šiuo metu plaukų architektūros, modeliavimo paslaugų spektras nuolat pasipildo, kas tikrai džiugina mūsų klientus. Didelį dėmesį skirdami paskutinėms šukuosenų mados tendencijoms, mes stengiamės adaptuoti jas kiekvienam individualiai.

Ateinančiam sezonui t.y. 2008 m., visi stilistai prieina prie "glamurinių" šukuosenų, tačiau tuo pat metu jos turėtų išlikti natūralios. Truputėlis romantizmo padarys šukuosenas gyvesnėmis ir linksmesnėmis. Pagrindiniai atspindžiai būtų: moteriškumas, ryžtingumas, ekstremalus ir kartu viliojantis. Geriausias sprendimas – garbanos.

Mes naudojame įvairias priemones joms pasiekti, taip pat ir cheminį sušukavimą. Taip pat kaip ir visuomet, gerai ir pakankamai šviežiai atrodo "surf" technika, kur dalis plaukų išlieka tiesūs, o dalis garbanomis. Jei Jus nežavi garbanos, galite naudoti klasikinį "poni-tail", aukštą uodegą, tik ji turėtų būti labai švelni, tviskanti iki pat galiukų, lyg ji būtų ką tik iš vandenyno. Taip pat vis daugiau naudojamos dvigubo kirpimo šukuosenos, naudojant asimentrines formas ir elementus.

Paskutinėse mados tendencijose vyrauja ne tik radikali šukuosenų formų kaita, tačiau ir spalvose taip pat. Dažant plaukus vertikalų koloringą keičią horizontalus, įskaitant plačią spalvų paletę (nuo šokolado spalvos iki raudonos plaukų šaknims, oranžinės viduryje ir medaus plaukų galiukuose). Tačiau nereikia pamiršti, kad vis tik pagrindinė gražių plaukų priežastis ir bruožas – jų sveikata. Remdamiesi tuo, mūsų meistrai visuomet padės Jums pasirinkti teisingą sprendimą plaukų priežiūrai bei modeliavimui.

Grožio salonas Egoforma | Laisvės pr. 88, Vilnius | +370 (608) 80 893 | egoforma@gmail.com

I-V 09-20
VI 8-16
VII 10-15