1 2 3 5 6 4 sasaga

ENVY DUAL FIX 12 putos - tai profesonalus saloninis plaukų gydymas, kuris padeda atstatyti bet kuri plaukų tipą.

BRAZILIŠKAS KERATINO PLAUKŲ TIESINIMAS

Paslaugos

Kirpykla

Šiuo metu plaukų architektūros, modeliavimo paslaugų spektras nuolat pasipildo, kas tikrai džiugina mūsų klientus. Didelį dėmesį skirdami paskutinėms šukuosenų mados tendencijoms, mes stengiamės adaptuoti jas kiekvienam individualiai.

Proginės vakarinės šukuosenos

Nemažą dėmesį skiriame ir proginių šukuosenų mados tendencijoms. Pastaruoju metu nė viena proginių šukuosenų nemodeliuojama be įvairiausių dekoracijos elementų - gėlių, juostų, dekoratyvinių segtukų, Swarovski aksesuarų ir pan.

Blakstienų priauginimas

Paslaugos kaina 23,50eu

Ilgos, riestos, tankios blakstienos - kiekvienos merginos svajonė, kuri nuo šiol gali tapti realybe. Kerėti savo žvilgsniu galėsite vos po 3 valandų! Blakstienų ilgį ir tankumą galite pasirinkti pagal savo poreikius. Japoniškuoju būdu priaugintos blakstienos, kai viena dirbtinė blakstiena priauginama prie vienos natūralios blakstienos, išlieka iki 4 savaičių, priklausomai nuo natūralių blakstienų augimo ciklo.

Braziliškas keratino plaukų tiesinimas

Braziliškas plaukų tiesinimas – tai visiškai saugi, nepažeidžianti plauko struktūros, tiesinimo ir atstatymo technologija (ne cheminiu būdu). Šis metodas paremtas smulkiausių keratino molekulių panaudojimu.

Paslaugos kaina nuo 259lt -1036lt/ €75 -300

Deformuotų nagų gydymas ir formos korekcija

Švelni jėga natūraliems nagams – malšina skausmą, stabilizuoja nago augimą!

Paslaugos kaina (1vnt). - 11eu - 13eu

 

Skausmas tampa nepakeliamu, tačiau iš pirmo žvilgsnio beveik nieko įtartino nematyti. Galbūt būtent todėl Jūs apsilankėte mūsų pėdų priežiūros kabinete.

Jūsų pėdų pirštų nagai truputėlį išsigaubę, tačiau nežiūrint to, viskas atrodo lyg ir tvarkoje. Galų gale, Jūs juk rūpestingai prižiūrite savo nagus. Tačiau kartais, visai to nenorėdami, Jūs priverčiate nagus nugrimzti gilyn į nago guolį. Užuot natūraliai augę, jie deformuojasi ir įauga. Dažniausiai taip atsitinka didžiųjų pirštų nagams, kurie deformuojasi dėl netinkamos priežiūros ar per ankštos avalynės. Įaugę nagai su kiekvienu žingsniu sukelia skausmą. Šį trūkumą kooreguoja taip vadinamos nagų sąsagos. Visai neseniai ir dar šiandien, labai ekstremaliais atvejais naudojami kablys ir kabė. Metaliniai lankeliai pakišami po laisvu nago kraštu ir ilgos, varginančios procedūros metu grąžina nagui jo pradinę formą.

Kosmetologijos kabinetas

Graži išvaizda prasideda nuo odos priežiūros. Kiekvienam amžiui yra skiriami atitinkami kosmetikos priemonių rinkiniai. Odą įtakoja įvairūs faktoriai: metų laikai, amžius, stresas, sveikatos būklė.

Žinoma turi būti keičiamos ir kosmetinės priemonės. Žiemos metu dažniausiai reikia naudoti drėkinančius bei maitinančius kremus. Vasara didesnį dėmesį skirti odos valymui, bei saugojimui nuo saulės spindulių. Naudojant makiažą, reikalingos valančios priemonės, lengvas drėkinantis kremas, o vėliau ir kita kosmetika, atitinkantį poreikį, pavyzdžiui raukšles lyginanti priemonė.

NAUJIENA! Depiliacija DERVA  -   tai ne vašku! Efektyviau 100% komfortabiliau!

Derva su nailono pluoštu tepama plonu sluoksniu ant odos, plaukas apgaubiamas iki pat jo pagrindo ir išraunamas nepaliekant lipnios plėvelės ant odos, šis metodas žymiai mažiau skausmingas. Derva savo sudėtyje neturi kanifolijos. Derva sušyla 60-63°C , o ne 68-70°C, kaip kiti tradiciniai vaškai. STICK’HAIR® derva sukietėja per keletą sekundžių

PANDHY'S cukraus pasta yra 100% natūrali, ją sudaro vanduo ir cukrus. Cukraus pasta - tai vienas iš geriausių depiliacijos būdų. Cukraus pasta nesukelia alergijos ir odos paraudimų. Ji yra tokia natūrali, kad jos galima net paragauti. Pasta užtepama ant kūno ranka, plaukų augimo kryptimi ir nuimama sukamaisiais judesiais. Cukraus pasta užtepama šilta, išvengiant nudegimų. PANDYH'S pasta prilimpa tik prie plaukelių, todėl ši procedūra mažiau skausminga nei įprasta depiliacija vašku, plaukeliai nebūtinai turi būti ilgi, su cukraus pasta galima pašalinti vos 3-5mm ilgio plaukelius. Ši unikali pasta šalina įaugusius plaukelius ir apsaugo juos nuo įaugimo. Tai pats geriausias depiliacijos būdas.

Darbo metu mes naudojame tik profesionalias, visus standartus atitinkančias priemones.

Vakuuminis masažas 

Stipraus poveikio procedūra kūno formų korekcijai, celiulito gydymui, detoksikacijai,odos atjauninimui, sveikatinimui.

Manikiūro kabinetas

Mes siūlome klasikinį ir europietišką (nenupjautą) manikiūrą, rankų masažą, pilną kompleksą SPA procedūrų rankų odos ir nagų priežiūrai, nagų stiprinimas šilku, akrilo pudra, geliu, sugadintų nagų korekcijos.

Pedikiūro kabinetas

Be pedikiūro paslaugų, mes siūlome procedūras nagams stiprinti, o taip pat eilę SPA-terapijos procedūrų, kurios nepaliks Jūsų abejingais.

Mokymai

Blakstienų priauginimo mokymai

Aukščiausiame lygyje kokybiškai sukoncentruotas apmokymas.

Tai intensyvus septynių valandų kursas, kuriame kalbama apie visus svarbiausius aspektus. Dėstytojas praves apmokymą itin mažoje auditorijoje. Trijų  - penkių žmonių grupėje! Mes garantuojame, kad Jūs gausite visą mūsų dėmėsį kokybiško apmokymo metu.

Mergvakarių organizavimas

 

Pasikvieskite savo mylimiausias drauges i „Beauty Party“ Egoforma grožio salone.

Ar teko kada nors švęsti mergvakarį, gimtadienį, šventę su kolegomis ar šiaip susitikti su senai matytomis draugėmis ir tuo pačiu metu naudingai praleisti laiką, skirtą tik savo kūnui ir grožiui. Nebūtina laukti kovo 8-osios! Pasidarykite šventę sau kada tik panorėsite!

Grožio salonas Egoforma | Laisvės pr. 88, Vilnius | +370 (608) 80 893 | egoforma@gmail.com

I-V 09-20
VI 8-16
VII 10-15